Paintball w lesie

Atrakcja ta odbywa się w urokliwym lesie leżącym nieopodal Dworu Dębogóra. Zapewnia ruch na świeżym powietrzu, wiele emocji i dobrej zabawy.

Uczestnicy Paintballa w lesie podzieleni są przeważnie na dwie grupy – podziału dokonują sami, bądź odbywa się on losowo. Pomysłów na scenariusz każdej z rozgrywek jest wiele, wszystko zależy od ilości osób oraz preferencji grupy. Nasz instruktor udzieli wszelkich informacji, oprowadzi po terenie, wyznaczy granice oraz doprecyzuje reguły gry. Po zakończeniu każdej rozgrywki, uczestnicy schodzą do strefy bezpiecznej, gdzie doładowują amunicję, czyszczą maski i mundury. Po chwili wracają na pole gry, gdzie czeka na nich kolejny ciekawy scenariusz.

Każda osoba otrzymuje odpowiedni strój, zapas kulek oraz maski ochronne. Gra w paintball w lesie przypomina podchody i rozgrywkę militarną, gdzie uczestnicy dzielą się między sobą zadaniami, ustalają taktykę oraz strategię gry.

Po zabawie możemy zorganizować ognisko lub biesiadę w sali Dworu Dębogóra. Obowiązuje cena zgodna z aktualną ofertą lub indywidualnymi ustaleniami.

paintball 2021